درباره ما

مجتمع فنی صدرا به عنوان بخش آموزش و پژوهش شرکت مهندسی عمران انرژی صدرا که سابقه ای درخشان در نوآوری و شکوفایی دارد ضمن برگزاری سمینارهای بزرگ با حضور اساتید برتر کشور و دوره های متعدد آموزشی، نشست ها و کنفرانس های تخصصی در صنعت به ویژه در حوزه های مهندسی مکانیک، برق، کنترل، مهندسی انرژی و دوره های برتر مدیریت توان قابل توجهی در ارائه بهترین متدهای آموزشی در رشته های مهندسی و مدیریت دارد.

شیوه های ما به صورت مستمر در حال تغییر و تحول است و ما دائماٌ به دنبال راه های جدیدی برای به کار گیری منابع انسانی ، مالی و تکنولوژی برای رفع نیاز های مخاطبان خود هستیم. ماموریت ما این است که ضمن خدمت به پیشرفت دانش و تکنولوژی کشور عزیزمان، به نوبه خود سهمی در افزایش بهره وری و تولید ناخالص داخلی داشته باشیم و بتوانیم شهروند خوبی برای جامعه خود باشیم. ما تنها وقتی احساس رضایت خواهیم کرد که قادر باشیم بسته هایی شامل کیفیت و نوآوری را به مخاطبان خود عرضه نماییم.

ما با به کارگیری نیروهای خلاق و با تجربه و با توسل به امر تحقیق و پژوهش امیدواریم روز به روز در کلیه اهداف این شرکت به موفقیت های بیشتری دست یابیم. ما می بایستی به عنوان مشتاقان نوآوری شناخته شویم ، اشتیاقی که برای پیچیده ترین مسائل مهندسی، خلاقانه ترین راه حل ها را ارئه می دهد. ما آرزو داریم تمام مردم ایران زمین به ویژه مهندسان عزیز این سرزمین در بالاترین حد کمال و موفقیت و در اوج اقتدار و بزرگی قرار گیرند. بنابر این می کوشیم تا همواره

#مفید_باشیم و تاثیر گذار 

 با پیش ثبت نام رایگان آخرین اطلاعات دوره مورد نظرتان را دریافت نمایید.

 پیش ثبت نام دوره      ثبت نام نهایی دوره

#مفید_ باشیم و تاثیرگذار 

پیش به سوی فردایی پربارتر

ارتباط با ما از روش های زیر:

  • تلفن تماس: 956 66 888 (3 خط)
  • سامانه پیام کوتاه: 02188866956