• دوره تخصصی برق صنعتی

  26، 27 و 28 مهر ماه 96
  آموزش به صورت کاملا کاربردی
  توسط اساتید مجرب

  مطالعه بیشتر

 • دوره راهبری چیلر تراکمی

  29،31,30 و شهریور ماه 96
  9ه صورت کاملا کاربردی و عملی
  به مدت 18 ساعت آموزشی

  مطالعه بیشتر

 • دوره تخصصی بویلر و مشعل

  20، 19 و21 مهر ماه 96
  به صورت کاملا کاربردی و عملی
  به مدت 18 ساعت آموزشی

  مطالعه بیشتر

 • دوره نگهداری چیلر جذبی

  26، 27و28 مهر ماه 96
  به صورت کاملا کاربردی و عملی
  به مدت 18 ساعت آموزشی

  مطالعه بیشتر

 • دوره نرم افزار انرژی پلاس

  29مهر ماه 96
  به صورت کاملا کاربردی و عملی
  به مدت 24 ساعت آموزشی

  مطالعه بیشتر

 • آموزش کولرگازی و اسپلیت

  18و19و 20 مهر ماه 1396
  دوره تخصصی آموزش کولر گازی و اسپلیت
  تحت نظر استاد مجرب با مدرک معتبر

  مطالعه بیشتر

 • تضمین کیفیت آموزشی

  ما به عنوان امین و خدمتگزار شما کیفیت آموزش دوره ها را برایتان تضمین می کنیم. اگر به دلایلی شما هیچ نکته مثبتی در دوره ما ندیدید شهریه پرداختی عودت می شود. ماموریت ما کیفیت مطلوب و رضایتمندی مخاطبان بوده و ارزش آن از هر چیزی برای ما بالاتر است.

  فرم ثبت نام قطعی دوره ها

درباره ما

مجتمع فنی صدرا به عنوان بخش آموزش و پژوهش شرکت مهندسی عمران انرژی صدرا که سابقه ای درخشان در نوآوری و شکوفایی دارد ضمن برگزاری سمینارهای بزرگ با حضور اساتید برتر کشور و دوره های متعدد آموزشی، نشست ها و کنفرانس های تخصصی در صنعت به ویژه در حوزه های مهندسی مکانیک، برق، کنترل، مهندسی انرژی و دوره های برتر مدیریت توان قابل توجهی در ارائه بهترین متدهای آموزشی در رشته های مهندسی و مدیریت دارد.

شیوه های ما به صورت مستمر در حال تغییر و تحول است و ما دائماٌ به دنبال راه های جدیدی برای به کار گیری منابع انسانی ، مالی و تکنولوژی برای رفع نیاز های مخاطبان خود هستیم. ماموریت ما این است که ضمن خدمت به پیشرفت دانش و تکنولوژی کشور عزیزمان، به نوبه خود سهمی در افزایش بهره وری و تولید ناخالص داخلی داشته باشیم و بتوانیم شهروند خوبی برای جامعه خود باشیم. ما تنها وقتی احساس رضایت خواهیم کرد که قادر باشیم بسته هایی شامل کیفیت و نوآوری را به مخاطبان خود عرضه نماییم.

ما با به کارگیری نیروهای خلاق و با تجربه و با توسل به امر تحقیق و پژوهش امیدواریم روز به روز در کلیه اهداف این شرکت به موفقیت های بیشتری دست یابیم. ما می بایستی به عنوان مشتاقان نوآوری شناخته شویم ، اشتیاقی که برای پیچیده ترین مسائل مهندسی، خلاقانه ترین راه حل ها را ارئه می دهد. ما آرزو داریم تمام مردم ایران زمین به ویژه مهندسان عزیز این سرزمین در بالاترین حد کمال و موفقیت و در اوج اقتدار و بزرگی قرار گیرند. بنابر این می کوشیم تا همواره

#مفید_باشیم و تاثیر گذار 

ارتباط با ما از روش های زیر:

 • تلفن تماس: 956 66 888 (3 خط)
 • سامانه پیام کوتاه: 02188866956