مراحل ثبت نام در دوره ها

مراحل ثبت نام در دوره های آموزشی مجتمع فنی صدرا

مراحل اصلی ثبت نام به شرح ذیل می باشد:

۱-پرداخت شهریه ثبت نام دوره مورد نظر (با توجه به اطلاعات زمانبندی و تقویم آموزشی)

۲-تکمیل فرم ثبت نام قطعی دوره ها 

۳-تحویل مدارک مورد نیاز برای تکمیل ثبت نام به مسئول ثبت نام (برای ثبت نام غیر حضوری در روز اول دوره)

ثبت نام در دوره های آموزشی مجتمع فنی صدرا به چند روش امکان پذیر است که در ادامه مراحل آن به صورت گام به گام توضیح داده شده است.
فراگیران و متقاضیان عزیز می توانند متناسب با شرایط خود مناسب ترین روش را انتخاب نموده و مطابق با آن برای ثبت نام در دوره های آموزشی اقدام نمایند.

ثبت نام غیر حضوری آنلاین

در این روش که ساده ترین روش ثبت نام می باشد شما از طریق وب سایت ما به آدرس www.1pe.ir و شبکه های اجتماعی مجتمع فنی صدرا به آدرس siedu@ و همچنین در صورت لزوم از طریق تماس تلفنی تمام اطلاعات مورد نیاز خود را جمع آوری می نمایید و سپس نسبت به آن تصمیم گیری نموده و در نهایت پس از واریز وجه ثبت نام به روش شتابی از طریق یکی از درگاه های انتقال وجه شتابی آنلاین نسبت به تکمیل فرم ثبت نام قطعی دوره ها اقدام می نمایید. 

تا اینجا شما در دوره ثبت نام شده اید و یک صندلی در کلاس مورد نظر برای شما رزرو شده است. حالا کافی است در روز برگزاری دوره مدارک مورد نیاز برای تکمیل ثبت نام را به همراه داشته باشید و به مسئول ثبت نام تحویل نمایید.

ثبت نام حضوری

برای ثبت نام حضوری در دوره های مجتمع فنی صدرا می توانید در ساعات اداری و ترجیحا با هماهنگی قبلی در دفتر مرکزی حاضر شده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. 

برای این کار کافی است فرم ثبت نام را از مسئول آموزش دریافت نموده و پس از تکمیل فرم نسبت به ارائه مدارک لازم جهت ثبت نام اقدام نمایید. در این روش می توانید با استفاده از دستگاه خودپرداز به روش های شتابی، اینترنتی، نقدی و یا کارتخوان مستقر در دفتر مرکزی نسبت به پرداخت وجه دوره اقدام نمایید.

 

 با پیش ثبت نام رایگان آخرین اطلاعات دوره مورد نظرتان را دریافت نمایید.

 پیش ثبت نام دوره      ثبت نام نهایی دوره

#مفید_ باشیم و تاثیرگذار 

پیش به سوی فردایی پربارتر

ارتباط با ما از روش های زیر:

  • تلفن تماس: 956 66 888 (3 خط)
  • سامانه پیام کوتاه: 02188866956