برنامه دوره های نوروزی سال 96

با سلام و آرزوی سلامتی برای یکایک عزیزان

از اینکه مثل همیشه با مجتمع فنی صدرا همراه هستید از شما سپاس فراوان داریم و پیشاپیش نوروز و نوبهار را خدمت شما عزیزان تبریک عرض می نماییم. امسال نیز همچون سال های قبل با برنامه های متنوع آموزش نوروزی در خدمت شما هستیم و از تاریخ

یکم تا بیستم اسفند ماه 

با 20درصد تخفیف ویژه

جهت ثبت نام در پکیج های نوروزی در خدمت شما هستیم. بدین ترتیب ثبت نام افرادی که در سه دوره پیشنهاد شده در پکیج های نوروزی به صورت نقدی اقدام نمایند شامل 20 درصد تخفیف ویژه خواهد بود. به همین نسبت اگر در دو دوره یا یک دوره ثبت نام نقدی نمایند از تخفیفات متناسب با تعداد دوره انتخابی شان برخوردار خواهند شد که لازم است برای تعیین درصد دقیق تخفیف و قیمت نهایی سرمایه گذاری آموزشی با بخش آموزش مجتمع تماس بگیرید.

پکیج های دوره های پیشنهاد شده به شرح ذیل می باشد.

بسته آموزشی موتورخانه ویژه نوروز 96

 

هر شخص می تواند در یکی از پکیج های پیشنهادی به طور کامل و یا در هر دوره از پکیج های پیشنهادی به انتخاب خود ثبت نام نماید. ثبت نام در سه دوره انتخابی یا سه دوره یک پکیج خاص شامل 20 درصد تخفیف در تاریخ معین شده تا بیستم اسفند ماه می باشد. لذا عزیزان برای ثبت نام می توانند از طریق فرم ثبت نام قطعی اقدام نمایند. همچنین برای مشاوره آموزشی و دریافت اطلاعات و جزئیات بیشتر می توانید با بخش آموزش مجتمع فنی صدرا تماس حاصل نمایید. همکاران ما در ساعات اداری پاسخگوی شما هستند.

همینطور برای ارتباط در ساعات دیگر کافی است در گروه تبادل نظر ما عضو شوید و برای کسب اطلاعات بر روی تلفن همراه خود عضو کانال اطلاع رسانی ما بشوید.

 با پیش ثبت نام رایگان آخرین اطلاعات دوره مورد نظرتان را دریافت نمایید.

 پیش ثبت نام دوره      ثبت نام نهایی دوره

#مفید_ باشیم و تاثیرگذار 

پیش به سوی فردایی پربارتر

ارتباط با ما از روش های زیر:

  • تلفن تماس: 956 66 888 (3 خط)
  • سامانه پیام کوتاه: 02188866956