دوره تربیت مدیر تضمین کیفیت وایمنی مواد غذایی

هدف از برگزاری دوره :


 

این دوره با هدف توانمند کردن فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و بالاتر از آن در رشته های مرتبط با علوم تغذیه و صنایع غذایی در خصوص نظام های مدیریت کیفیت و ایمنی مواد غذایی طراحی گردیده و در طی دوره کارآموزان به صورت کاملا کاربردی و مطابق با جدیدترین شیوه های آموزش های مهارتی کلیه مباحث مربوط به چگونگی طراحی، مستندسازی، استقرار، نگهداری و به روزآوری نظام های مدیریتی مرتبط از قبیل استانداردهای بین المللی ISO 9001 ، GMP، HACCP، ISO 22000، BRC، IFS،FSSC 22000 و SQF را فرا گرفته و قادر خواهند بود کلیه امور مرتبط با تضمین سیستم های مدیریت کیفیت و ایمنی مواد غذایی را مدیریت نموده و یا به عنوان کارشناس مشاور، طراحی و استقرار سیستم ها را در سازمان ها بعهده گیرند.

 

مدت زمان برگزاری دوره :


 

مدت برگزاری این دوره 200 ساعت شامل 69 ساعت مباحث نظری و 131 ساعت کارگاه عملی(Workshop) می باشد.  برای کلیه شرکت کنندگان در این دوره  مدرک با کد بین المللی از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعطا میگردد.

 

شهریه مصوب دوره هر ساله توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور محاسبه و اعلام می گردد. شایسته است جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

 با پیش ثبت نام رایگان آخرین اطلاعات دوره مورد نظرتان را دریافت نمایید.

 پیش ثبت نام دوره      ثبت نام نهایی دوره

#مفید_ باشیم و تاثیرگذار 

پیش به سوی فردایی پربارتر

ارتباط با ما از روش های زیر:

  • تلفن تماس: 956 66 888 (3 خط)
  • سامانه پیام کوتاه: 02188866956